Omlouváme se všem stávajícím i budoucím zájemcům o taneční kroužek, ale protože nelze odhadnout vývoj nemoci COVID 19, rušíme taneční kroužek do konce roku 2020. Zaplacené částky budou kompenzovány nebo vráceny.
Prosím sledujte informace na našich stránkách. Zdravíme malé tanečníky a těšíme se na ně za lepších podmínek. Děkujeme.

Informace k tanečnímu kroužku Ochotnického divadelního spolku Jirásek 2012 v Losiné

 

Kroužek je pod vedením Simony Šmídlové.

Zde je pár informací o jejích zkušenostech:

V dětství Simona absolvovala baletní školu André v Liberci. Od 12 do 18 let sbírala zkušenosti v různých tanečních přípravkách a kroužcích. Po dovršení plnoletosti založila taneční skupinu Future , jenž se orientovala primárně na výrazový tanec. Taneční skupinu vedla do svých 24 let. Po mateřských dovolených, během kterých se i nadále věnovala tanci, nastoupila do Irské taneční školy v Praze, ve které se tanci věnovala více jak 12 let. V této taneční škole předávala, ale hlavně čerpala další zkušenosti, tak aby i nadále zdokonalovala svůj taneční fond. Není tajemstvím, že za svá vystoupení získala velkou škálu ocenění a to nejen v ČR, ale i v zahraničí.


. : Pro koho je kroužek určený?

Pro děti od 6 do 9 let v čase 16.30 až 17.30 hodin.

Pro děti od 10 do 15 let v čase 17.30 až 18.30 hodin

Pro malé dětičky chystám přípravu a průpravu moderního tance.

Pro starší také průpravu a již společné choreografie moderního výrazového tance.

Kroužek se uskuteční při minimálním počtu 5 přihlášených dětí.

. : Časový rozsah?

Od září 2020 do dubna 2021 celkem 30 hodinových lekcí v těchto termínech:

 

. : Aktuální info pro účastníky kroužku

Dohodli jsme se, že budeme v hodinách pokračovat od 4.9.2020 každý čtvrtek od 16.30 do 17.30 hod. za mimořádných hygienických podmínek. Opravdu Vás žádám o důsledné dodržování všech pravidel, což je velice důležité, abychom neohrozili ani Vaše děti ani nás. Nastavená pravidla, věnujte jim prosím pozornost:

1) Dítě musí být zcela zdravé, jestli bude vykazovat jakékoliv známky nachlazení, tak se raději z hodiny cvičení omluvte.

2) Příchod dětí bude umožněn od 16.30 do 17.30 hodin, před vchodem tělocvičny z boku budovy – nechoďte prosím přes restauraci. Dospělý je povinný mít při předávání dítěte zakrytá ústa a nos a žádáme Vás o dodržení bezpečné vzdálenosti + odstupy.

3) Předávání dítěte po cvičení bude opět postupně v době 17.30 a v 18.30 hod. Choďte prosím včas, po mladší skupině je další skupina, tak ať mají možnost s výukou začít včas.

4) Každé dítě si budeme přebírat před vchodovými dveřmi, kde nám dítě předáte již převlečené společně s povinnými věcmi v batohu dítěte.

– Obuv na přezutí do tělocvičny

– Ručník na utírání rukou

– Pití

– Papírové kapesníky

– Lísteček se jménem a telefonním kontaktem vyzvedávajícího

– Podepište prosím dětem botičky, abychom při odchodu zbytečně dlouho nehledali, děkuji. Nedávejte dětem do batůžku žádné jídlo!

– V případě, že by Vaše dítě přišlo do cvičení s rouškou, je potřeba mít v batůžku igelitový sáček, kam si před cvičením v tělocvičně roušku dítě uloží a při odchodu opět nasadí.

5) V průběhu cvičení budeme dodržovat přísné hygienické podmínky (mytí rukou při příchodu, odchodu i při cvičení, každé dítě bude mít svoje místo v tělocvičně k odložení batůžku v doporučené vzdálenosti od ostatních…), tak abychom měli i dostatek času na cvičení. Žádné z dětí nebude odcházet ven za rodičem ze sálu, tak jak bylo doposud. Pokud dítě hodinu bez Vás nevydrží, raději dítě nechte doma.

6) V případě, že na dítěti budou zpozorovány příznaky jakékoliv nemoci, budeme Vás kontaktovat a dítě si budete muset neprodleně vyzvednout.

V případě, že by došlo ke změně pravidel, tak Vás budeme informovat, jinak prosím o dodržování výše napsaného.

Děti se to takto naučí a můžeme takto fungovat až do 10.12. 2020

POZOR ZMĚNA!

Kvůli plánovanému plesu budou děti zkoušet od 3.9 do 1.10. 2020 v KULTURNÍM DOMĚ  na sále v RESTAURACI U VĚTRÁKA!

Je to z toho důvodu, že budu tento měsíc s dětmi trénovat příchody, odchody a celé vystoupení, tak jak to bude na vystoupení.

Děkuji Simona Šmídlová

V případě dalších dotazů využijte prosím mail: simona@smidl.info

nebo telefon 603 887 450.

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..