Informace k tanečnímu kroužku Ochotnického divadelního spolku Jirásek 2012 v Losiné

Kroužek je pod vedením Simony Šmídlové.

Zde je pár informací o jejích zkušenostech:

V dětství Simona absolvovala baletní školu André v Liberci. Od 12 do 18 let sbírala zkušenosti v různých tanečních přípravkách a kroužcích. Po dovršení plnoletosti založila taneční skupinu Future , jenž se orientovala primárně na výrazový tanec. Taneční skupinu vedla do svých 24 let. Po mateřských dovolených, během kterých se i nadále věnovala tanci, nastoupila do Irské taneční školy v Praze, ve které se tanci věnovala více jak 12 let. V této taneční škole předávala, ale hlavně čerpala další zkušenosti, tak aby i nadále zdokonalovala svůj taneční fond. Není tajemstvím, že za svá vystoupení získala velkou škálu ocenění a to nejen v ČR, ale i v zahraničí.


. : Pro koho je kroužek určený?

Pro děti od 6 do 9 let v čase 16.30 až 17.30 hodin.

Pro děti od 10 do 15 let v čase 17.30 až 18.30 hodin

Pro malé dětičky chystám přípravu a průpravu moderního tance.

Pro starší také průpravu a již společné choreografie moderního výrazového tance.

Kroužek se uskuteční při minimálním počtu 5 přihlášených dětí.

. : Časový rozsah?

Od září 2019 do dubna 2020 celkem 30 hodinových lekcí v těchto termínech:

. : Aktuální info pro účastníky kroužku

Dohodli jsme se, že budeme v hodinách pokračovat, ve čtvrtek od 16:30 do 17:25 za mimořádných hygienických podmínek a s max. počtem dětí, které můžeme mít v tělocvičně. Opravdu Vás žádám o důsledné dodržování všech pravidel, což je velice důležité, abychom neohrozili ani Vaše děti ani nás. Nastavená pravidla, věnujte jim prosím pozornost:

1) Dítě musí být zcela zdravé, jestli bude vykazovat jakékoliv známky nachlazení, tak se raději z hodiny cvičení omluvte.

2) Příchod dětí bude umožněn od 16:20 do 17:25, před vchodem tělocvičny z boku budovy – nechoďte prosím přes restauraci! Dospělý je povinný mít při předávání dítěte zakrytá ústa a nos + Vás žádáme o dodržení bezpečné vzdálenosti + odstupy.

3) Předávání dítěte po cvičení bude opět postupně v době od 17:25 do 17:30 hod. Choďte prosím včas, po mladší skupině je další a ať mají možnost s výukou začít včas.

4) Každé dítě si budeme přebírat před vchodovými dveřmi, kde nám dítě předáte již převlečené společně s povinnými věcmi v batohu dítěte.

– Obuv na přezutí do tělocvičny

– Ručník na utírání rukou

– Pití

– Papírové kapesníky

– Lísteček se jménem a telefonním kontaktem vyzvedávajícího!!!

– Podepište prosím dětem botičky, abychom při odchodu zbytečně dlouho nehledali, děkuji. Nedávejte dětem do batůžku žádné jídlo!

– V případě, že by Vaše dítě přišlo do cvičení s rouškou, je potřeba mít v batůžku igelitový sáček, kam si před cvičením v tělocvičně roušku dítě uloží a při odchodu opět nasadí.

5) V průběhu cvičení budeme dodržovat přísné hygienické podmínky (mytí rukou při příchodu, odchodu i při cvičení, každé dítě bude mít svoje místo v tělocvičně k odložení batůžku v doporučené vzdálenosti od ostatních…), tak abychom měli i dostatek času na cvičení. Žádné z dětí nebude odcházet ven za rodičem ze sálu, tak jak bylo doposud. Pokud dítě hodinu bez Vás nevydrží, raději ho nechte doma.

6) V případě, že na dítěti budou zpozorovány příznaky jakékoliv nemoci, budeme Vás kontaktovat a dítě si budete muset neprodleně vyzvednout.

V případě, že by došlo ke změně pravidel, tak Vás budeme informovat, jinak prosím o dodržování výše napsaného.

Děti se to takto naučí a můžeme takto fungovat až do konce června.

Děkuji Simona Šmídlová

V případě dalších dotazů využijte prosím mail: simona@smidl.info nebo telefon 603 887 450.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *